Požičovňa

Čo ponúkame?

Naša spoločnosť Vám poskytuje aj možnosť zapožičania pracovných strojov ako sú Omietací stroj PFT G4, Priemyselný odvlhčovač vzduchu, hladička omietok pre živnostníkov a firmy. V prípade otázok alebo nejasností sa môžete obrátiť na našich predajcov.

Drywall Patching Job

Výhodný prenájom

Snažíme sa tak vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí nemajú dostatočné finančné prostriedky na zakúpenie vlastných strojov, ak sa im stroj pokazil alebo stroj potrebujú len na určitý čas a nie je pre nich výhodné si tento stroj zakúpiť. My Vám radi stroje zapožičiame.

Možnosti prenájmu:

G_4_mit_DUSTCATCHER-1.png_result-1

Omietací stroj PFT G4

Základný cenník pre jedno zariadenie:

 1. až 9. dní: 29,99€/deň

10. a viac dní: 27,49€/deň

Víkendy a sviatky 50% zľava. Dlhodobý prenájom dohodou.

Ceny sú uvedené bez DPH!

350s1 (1)

Odvlhčovač vzduchu

Základný cenník pre jedno zariadenie:

1. až 5. dní: 9,00€/deň

6. až 10. dní: 8,00€/deň

11. až 28. dní: 7,00€/deň

29. a viac dní: 6,00€/deň

Ceny sú uvedené bez DPH!

0016947_dedra-ded7767-el-hladicka-na-omietky-710-w (1)

Elektrická hladička omietok

Základný cenník pre jedno zariadenie:

Hladička: 8,99€/deň

Hubka: 1ks/8,99€

Ceny sú uvedené bez DPH!

Snažíme sa vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí nemajú dostatočné finančné prostriedky na zakúpenie vlastných strojov, alebo stroj potrebujú len na určitý čas a nie je pre nich výhodné si tento stroj zakúpiť. Naši technici vykonajú po odovzdaní každého stroja údržbu a kontrolu a tak ho pripravia na opätovné prenajatie a jeho bezproblémovú prevádzku u ďalšieho zákazníka.

Prečo si požičať od nás?

Časovo flexibilné

Prenajmite si ideálny stroj, vďaka ktorému môžete preklenúť obdobia s veľkým počtom zákaziek alebo spracovať projekty – nezávisle od toho, či si naše stroje prenajmete na jeden deň alebo viac mesiacov. Vždy ste tak v pohotovosti a dokážete optimálne vybaviť všetky zákazky!

Vyzdvihnúť alebo priviesť?

Sami sa rozhodnete, či si chcete stroj vyzdvihnúť v našej pobočke alebo si ho necháte na stavenisko dodať našou službou rozvozu – môžete sa tak sústrediť na svoje denné aktivity. Všetky prenajaté produkty môžete vrátiť v našej pobočke.

Jednoduché vybavenie

Svoj dopyt podáte formulárom priamo on-line. Uveďte, ktoré zariadenia ako dlho potrebujete a zaistite si svoj požadovaný termín. Stačí nám zavolať! Na našej servisnej linke Vám radi poradia ďalej. Či už jeden deň alebo dlhodobo.

Nájdete nás:

Spoločnosť: KAMIR s.r.o.
Adresa: Jesenná 1, 080 05 Prešov
Email: kamir@kamir.sk
Mobil: 0918 443 675

Kontaktujte nás: