Strojové maľovanie

Kompletné maľovanie stien vo vašom dome.

V prípade že sa vám nechce samému doma maľovať niekoľko dní celý dom skúste využiť našu pomoc s kompletnými maliarskymi prácami.

  • Zavolajte a dohodnite termín realizácie.
  • Pri obhliadke si vyberiete odtieň farby podľa vlastného gusta.
  • Vypracujeme cenovú ponuku.
  • Zabezpečíme všetok potrebný materiál.
  • A práce môžu začať.

 

Strojové maľovanie je rýchlejšie aj kvalitnejšie

Maľujeme a striekame farby vo veľkom. Doslova. Na aplikáciu farieb využívame aj vysokotlakový bezvzduchový systém, ktorý dokonale pokryje farbou veľké plochy. Dokážeme preto nastriekať aj ťažko dostupné miesta na streche, nosníkoch alebo na strope.

Strojové maľovanie je oveľa rýchlejšie a úspornejšie, ako bežné maľovanie valčekmi/štetcami. Preto dokážeme bez problémov vymaľovať plochy o stovkách metrov štvorcových za jeden deň.

Špecializujeme sa na maľovanie väčších priestorov ako sú priemyselné haly, novostavby, obchodné a administratívne priestory. Sme pripravení vymaľovať priestory v stovkách metrov štvorcových za rekordne krátky čas. 

Pre maľovanie využívame profesionálne maliarske stroje!

Aj pri maľovaní veľkých plôch však dbáme na detaily, pretože vieme, že tie rozhodujú.

Maľovanie fasád a interiérov rodinných domov

Radi vám vymaľujeme aj rodinný dom – zvonku alebo zvnútra. Pred každým maľovaním vždy prekryjeme nemaľované časti fóliami a zrenovujeme drobné nerovnosti na stenách alebo fasáde.

Samozrejmosťou sú penetračné nátery a samotné maľovanie kvalitnými farbami podľa výberu. Pri maľovaní vždy dbáme na detailnú a precíznu prácu.

Nakoniec po sebe všetko upraceme a váš dom je opäť pripravený na bývanie.

Maľovanie fasády

Nepáči sa vám vaša fasáda? Zmeňte to!

Namaľujeme vašu fasádu presne podľa vašich predstáv. Či už bývate v rodinnom alebo panelovom dome, dokážeme vášmu bývaniu vrátiť moderný vzhľad.

Maľovanie fasády nie je náročné a pritom dokáže kompletne zmeniť celkový pohľad na váš dom. V novou farbou môže váš dom vyzerať štýlovejšie aj luxusnejšie.

Naše práce: